Aycan Tatil Evleri – Palamutbükü

Tesis, şehir hayatının karmaşasından çıkıp gelenleri düşünerek doğal bir ortam hazırlanmıştır.

Palamutbükün’de apart konaklama imkanı veren az sayıdaki yerlerden biri Aycan Tatil Evleri. Palamütbükünün saygın ailelerinden ÇUHADAR ailesi tarafından işletilen mekanda, şehir hayatının karmaşasından çıkıp gelenleri düşünerek doğal bir ortam hazırlanmış.

10 Dönümlük badem ve narenciye bahçemizin içerisinde 6 Adet tatil evimiz bulunmaktadır. Evler birbirinden bağımsız şekilde ve kimse kimseyi rahatsız etmeyecek şekilde kurulmuştur.

Evlerimizin hepsi aynı şekilde dizayn edilmiştir yani hepsi standart olarak aynıdır.Bu yüzden siz değerli müşterilerimize bir ev üzerinden bilgi vereceğiz;

Evimiz 25 metrekarelik bir odadan oluşmaktadır. İçerisinde : Klima, Lcd tv ve uydu yayını, internet, buzdolabı, mutfak ve ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere mutfak malzemeleri, banyo wc, valiz koyma bölmesi, elbise dolabı ve evin dışında verandası mevcuttur.

Bir evin içerisinde 1 Adet çift kişilik yatak, 2 Adet tek kişilik yatak mevcuttur. Yani bir evde en fazla 4 Kişi kalabilir.

Evin Verandasında isteğe bağlı olarak sabahları köy kahvaltısı verilmektedir. 0-6 yaş arası çocuklardan kahvaltı için ücret alınmamaktadır. Otoparkımız mevcuttur.

Aycan Tatil Evleri denize 135 metre uzaklıktadır.Yürüme mesafesi olarak maximum 2 dk’dır.

Puanla ve yorumla!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

48900 Muğla TR
Yol Tarifi