• Slide2
 • Slide3
 • Slide4
 • Slide5
 • Slide6
 • Slide1

Boğaziçi Butik Otel - Maşukiye

Boğaziçi Butik Otel - Maşukiye
İletişim kişi: Gökhan & Aziz Bey (+)
Adres: Maşukiye Konakları info@bogazicibutikotel.com

Maşukiye'de doğanın içinde konaklama & restaurant

Boğaziçi Butik Otel - Maşukiye 3.89583 5 7

Toplam 24 Değerlendirme

Sizin Değerlendirmeniz

Tür: Butik Otel & Restaurant
 • İşletme Detayları
 • Harita
 • Yorum
 • Galeri

Boğaziçi Butik Otel - Maşukiye Kartepe

İstanbul Ankara ve Bursanın kesiştiği yerde bulunan Kartepe, İstanbul'dan sadece 1 saat uzaklıkta. Tüm doğal güzellikleri ve zenginlikleriyle siz ziyaretçilerine eşsiz anlar sunan Kartepe, Zengin bitki örtüsüyle sizleri büyülemeye hazır.

Kartepe hem kış sporlarını hemde diğer ortak aktiviteleri gerçekleştirebileceğiniz eşsiz bir yer. Kayaktan Tracking'e, ATV Motor turlarından Sapanca gölünde su sporlarına kadar her türlü aktiviteyi bir arada bulabileceğiniz doğa harikasıdır.

Boğaziçi Maşukiye Otel Kartepe Soğuksu mevkiindeki eşsiz dağ dibiyle, etrafı yüksek tepelerle kaplı saklı kent gibidir. Tesis içinden geçen akarsunun kattığı eşsiz ses ve görselle, yeşilin müthiş tonları bir arada oluşu, geçireceğiniz tatilin mükemmelliğini daha çok ortaya koymaktadır.

Teras Bungalov

Tesisimizde 11 adet Teras Bungalov bulunmaktadır. Odada 1 adet French Bed ( Çift Kişilik Yatak ) bulunmaktadır. Ekstra yatak ile birlikte maksimum 2 + 1 kişi konaklayabilmektedir.
Oda Özellikleri
✔Odaların önünde, Teras, Bahçe
✔Uydu TV
✔Kablosuz İnternet
✔Banyo - Wc
✔Saç Kurutma Makinası


Deluxe Bungalov

Tesisimizde 6 adet Deluxe Bungalov bulunmaktadır. Odada 1 adet French Bed ( Çift Kişilik Yatak ) bulunmaktadır. Ekstra yatak ile birlikte maksimum 2 + 1 kişi konaklayabilmektedir
** Delüks Bungalovlarımızın terasların mangal keyfi yapabilmektesiniz.
Oda Özellikleri
✔Teras ( 7 m² )
✔Uydu TV
✔Kablosuz İnternet
✔Banyo - Wc
✔Saç Kurutma Makinası

 

Bungalov

Tesisimizde 4 adet Bungalov bulunmaktadır. Odada 1 adet French Bed ( Çift Kişilik Yatak ) bulunmaktadır. Ekstra yatak ile birlikte maksimum 2 + 1 kişi konaklayabilmektedir
Oda Özellikleri
✔Teras ( 5 m² )
✔Uydu TV
✔Kablosuz İnternet
✔Mini Mutfak
✔Banyo - Wc
✔Saç Kurutma Makinası


Standart Oda

Tesisimizde 6 adet Standart odamız bulunmaktadır. Standart odalarımız 3 veya 2 yataklıdır. Ekstra yatak ile birlikte maksimum 3 kişi konaklayabilmektedir.
Oda Özellikleri
✔Uydu TV
✔Kablosuz İnternet
✔Banyo - Wc
✔Saç Kurutma Makinası

 
 
Yorum Ekle
 • mustafa uğurcan

  mustafa uğurcan , 30 Haziran 2015

  YORUM'UMU DİKKATE ALIN Bayramın ikinci günü ailem ile boğaziçi butik otele gittim.arabadan indiğim an sıcacık bir samimiyetle karşılaştım.doğal nezih ve sakin bir yer,çok memnun kaldım Gökhan bey'e samimiyeti ve ilgisinden dolayı teşşekkür ederim elinize geçen ilk fırsatta gitmenizi tavsiye ederim...
 • burak mercan , 30 Haziran 2015

  doğaya hayran olanların maşukiyeye gelipte görmeden gitmemeleri gereken cennetten parça bir yer ,insanlarının sıcak kanlılığı samimiyeti herşeyiyle mükemmel aziz abi ve gökhan abi gibi muhteşem insanlarla tanışma fırsatı yakalayacaksınız ve tekrar orada bulunmak için sabırsızlanacaksınız...
 • EYLÜL , 30 Haziran 2015

  AŞKI YAŞAMAYI SEVENLER KADERE İNANANLAR SEVGİNİZE SEVGİ KATACAĞINIZ TEK ADRES BOĞAZİÇİ RESTAURANT VAKIT KAYBETMEYİN.
 • spr

  erolll , 30 Haziran 2015

  supr bir ortam cumartesi aksamları yapılan fasıl esliinde yemekte harikaydı bütünherkese tavsiye edrimmm
 • bülent ağırman , 30 Haziran 2015

  25-02-2012 cumartesi eşim ve oğlumla boğaziçi reseuranttaydık.çok temiz ve güzel bir ortam var.özellikle işletmeyi yapan gökhan gayet samimi ve doğru bir insan.ailesiyle beraber işletiyorlar.yemekleri harika,meşhur alabalık,güveçte mantar ve yine güveçte yapılan kendilerine özgü eritme peynir süper.fiatlarda uygun.şöminede çay keyfide ayrı bir tat.Gökhana teşekkür ediyorum.tekrar bu sefer bir kaç arkadaşlarımla ailece gitmeyi planlıyoruz.Başka yer aramaya gerek yok adresimiz belli.BOĞAZİÇİ RESTEURANT.gökhana tekrar selamlar.
 • ilgili

  Nagihan Yücetürk , 30 Haziran 2015

  konforlu odaları ve yeşil doğası ve havası ile güzel bir haftasonu geçirdiğimiz mekan, işletme sahibine ilgisinden dolayı çok teşekkürler.
 • kusursuz

  adem güler , 30 Haziran 2015

  valla şu kadarını söyleyeyim size; hiç bir olumsuzluğu düşünmeden, tüm taleplerinizin anında karşılandığı gerçekten çok samimi bir ortamda bir kaç gün geçirmek istiyorsanız gidin gökhan abiyi bi görün derim. mükemmel ötesi bir yer.